پرچم تشریفات

پرچم تبلیغاتی یکی دیگر از ابزارهایی است که به عنوان هدایای تبلیغاتی هم می توان از آن نام برد. قیمت چاپ و فروش پرچم تبلیغاتی نسبت به کیفیت پارچه پرچم تبلغاتی و دستگاه چاپ و تولید پرچم مشخصا می شود. پرچم تشریفات ، پرچم اهتزاز، پرچم رومیزی، پرچم مذهبی از انواع پرچم تبلیغاتی به شمار می آید چاپ پرچم تبلیغاتی ارزان بوسیله دستگاه های ارزان قیمت دیجیتال و سیلک انجام می شود. یکی از موارد جامانده در بحث تبلیغات (در مقایسه با هدایایی مثل سررسید، تقویم، خودکار تبلیغاتی و…)، پرچم تبلیغاتی است .

پارچه ی مورد استفاده پرچم

متداول ترین نوع پارچه مورد استفاده برای چاپ پرچم ساتن می باشد که برای هردو نوع رومیزی و تشریفاتی استفاده می گردد.

در باره ی انواع پرچم بیشتر بخوانیدپرچم ها روش بسیار خوبی برای جلب توجه سایرین به لوگو ، برند و یا برای اعلام یک رویداد مهم مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید از پرچم ها چه در سطح خیابان و چه در محل شرکت به صورت پرچم رومیزی و یا پرچم تشریفات استفاده کنید. تمامی چاپ روی پرچم ها با استفاده از یک پروسه رنگ مستقیم به چاپ می رسند. یعنی اینکه رنگ در داخل پارچه رسوخ می کند. شما می توانید با قیمت بسیار پایین و با وجود یک طرح بسیار جذاب با رنگ ها و تصاویر منحصر به فرد و قرار گیری پرچم در جای مناسب راهکاری بسیار عالی برای جلب توجه دیگران به برند و لوگوتان باشد.

ماگ تبلیغاتی

 

چاپ یک عکس شخصی یا چاپ لوگو یک مجموعه بر روی انواع لیوان و ماگ از جمله کارهای تبلیغاتیست که این روز ها بیشتر مورد توجه قرار میگیرند. چاپ عکس روی لیوان میتواند یک سورپرایز جذاب و به یاد ماندنی برای انواع مناسبت ها باشد . اما در محیط های کاری و شرکت ها چاپ لوگو بر روی لیوان ماگ علاوه بر یکپارچه سازی در محیط مجموعه میتوان تا ماگ ها را به صورت هدایای تبلیغاتی در اختیار مخاطبین گذاشت. کاربرد لیوان های تبلیغاتی در کجاست؟ استفاده از لیوان های شخصی با لوگو سازمان شما در مکان هایی مانند جشنواره ها ، نمایشگاه ها ، همایش ها و … از جمله ملزومات کار میباشد. همچنین استفاده از از چاپ تصویر بر روی ماگ ها جزو جدایی ناپذیر برنامه های تلویزیونی نیز میباشد. اگر دقت کرده باشید تمام مجری های تلوزیونی در برنامه ها از لیوان هایی استفاده میکنند که لوگو برنامه بر روی آن چاپ شده باشد. چاپ عکس روی لیوان ماگ به عنوان هدایای تبلیغاتی حتما برایتان پیش آمده که در جشنواره و نمایشگاهی شرکت کرده باشید و لیوان هایی که لوگو شرکت های مختلف بر روی آن چاپ شده باشد هدیه گرفته باشید.


ثبت سفارش پرچم و لیوان