تابلو روان

از مجموعه ای دیودهای نورانی تشکیل شده که در یک صفحه ی به صورت ماتریسی قرار داده شده اند و به وسیله ی یک برنامه رایانه ای تصاویر و نوشته ها را روی آن نمایش داده می شود. بارز ترین مشخصه ی تابلو روان جذابیت و پر بازده بودن آن است و نقش این تابلو ها در تغییر و رونق کسب و کار و تبلیغات این روز ها انکار ناپذیر است. این نوع تابلوها جایگزین بسیار مناسبی برای انواع قدیمی تابلوها یعنی فلکس،بنر،نئون و ... می باشد.

انواع

تابلو ال ای دی را در یک دسته بندی کلی می توان به دو خانواده بزرگ ثابت و روان تقسیم بندی کرد:

تابلو ال ای دی ثابت: این نوع تابلو ها مانند نئون و تمامی تابلوهای ثابت تبلیغاتی،ثابت است,یعنی توانایی حرکت دادن به متون و جملات را ندارد و جایگزینی مناسب برای نئون می باشد.از مزایای بسیار زیاد این تابلو نسبت به نئون می توان مصرف برق بسیار پایین تر, کم خطرتر بوردن, شکنندگی کمتر،طول عمر بیشتر، نور سالم تر و خیره کننده تر، امکان تنظیم میزان نور،ضد آب بودن می توان اشاره کرد.

تابلو ال ای دی روان: متحرک است.یعنی متون و جملات می توانند در آن حرکت کنند.در این نوع می توان از انواع افکت ها و جلوه های متن و انیمیشن برای جذابیت بیشتر و جلب توجه استفاده کرد و به سه گروه تقسیم تقسیم می شود.

انواع تابلو روان رنگی

  • • تابلو ال ای دی روان تک رنگ
  • • تابلو ال ای دی روان سه رنگ،هفت رنگ و یا به طور کلی چند رنگ
  • • تابلو ال ای دی روان تمام رنگی

در باره ی تابلو روان بیشتر بخوانیدچه عواملی

 

اندازه استانداری که برای این نوع تابلوهای تبلیغاتی مدرن استفاده می شود بیشتر در ارتفاع 16 و طول 32 می باشد اما با توجه به انتظاری که از ساخت تابلو تبلیغاتی داریم و همچنین مکان نصب تابلو تبلیغاتی این اندازه ها می تواند متغیر باشد .


ثبت سفارش تابلو روان