گروه باران پلاک

گـروه باران پلاک، بـا تلفیق سه رکـن اساسی تجـربه، خلاقیت و تکنـولوژی، نسـل جدیـدی از تـابلوی تبلیغـاتی را وارد عرصـه تبلیغـات کشورمـان کـرده است. این گـروه بـا استفـــاده از روش هـای منحصـر بـفرد، نـوین و خلاقانه ی خود و تکیـه بـر سوابق درخشـان در حوزه تبلـیغــات، در زمینه طـراحـی ، سـاخت و اجــرای تـابلوهـای مدرن تبلیغـاتی (نمـای کـامپوزیت و چوب ترمـوود، حـروف برجستـه چلنیوم، استیل، تابلو استیل ، پلاستیک و ترکـیبی) فعـالیـت می نمـاید. عـلاوه بـر مــوارد ذکـر شده ، استــفـاده از نیــروهای جوان و مـتــخـصص، یکـی از فاکتورهـای مـوفـقـیـت این گــروه محـسـوب می شـود، چـرا کـه حـاصل تلفـیق نـیــروی جــوانـی و تخـصـص، چـیزی جـــز اتمـام پروژه ها در حداقـل زمـان و با حـداکثر سطـح کیـفی نخواهد بود. امیــد است با حضور جدی گـروه تبلیغاتی پایــدار در عرصه طـراحـی، ساخت و اجـرای تـابـلوهـای تبلیغـاتی، شاهد تحولی شگرف در زمینه تبلیغات بـصری کشورمان باشیم. شرکت بارا ن پلاک یک شرکت متخصص در زمینه ساخت انواع تابلو میباشد که ادعا میکند از سطحی ترین تابلوها تا حرفه ای ترین و جدیدترین تابلوها را با کمک کادری مجرب و حرفه ای خدمت هموطنان عزیز ارائه میکند. انواع تابلو های تبلیغاتی که تابلو نامور اقدام به ساختن ها کرده است تابلو حروف برجسته /تابلو لایت باکس /تابلو کامپوزیت /تابلو ترمووود /تابلو فلکسی

انواع تابلو ها

تابلوهای تبلیغاتی خود دارای تنوع بسیار و قیمت های متفاوت می باشد که با توجه به میزان بودجه و سلیقه و درخواست مشتری این تابلوها ساخته و نصب می گردد.

با توجه به این که هر تابلو تبلیغاتی از چند قسمت تشکیل شده است و دارای بخش هایی همچون زیرکار ، رویه ، بدنه ، حروف برجسته ، نورپردازی و رنگ کاری و دیگر مراحل اجرایی می باشد کیفیت و تنوع هر قسمت از تابلو متفاوت می باشد بنابراین هر بخش از تابلو می تواند به قیمت های متفاوتی عرضه شود برای مثال قیمت تابلو چلنیوم ، قیمت رول چلینوم و نحوه محاسبه قیمت تابلو چلنیوم با قیمت چلنیوم طلایی ، قیمت تابلو استیل ،قیمت تابلو کامپوزیت ، قیمت تابلو فلزی ، قیمت حروف استیل و یا قیمت حروف برجسته کاملا متفاوت است.

بنابراین برای ساخت و نصب تابلو تبلیغاتی با کیفیت و با قیمت مناسب از طریق فرم با ما تماس بگیرید. این روزها شرکت های ارائه دهنده خدمات تابلوسازی نیز گسترش پیدا کرده و خود این شرکت ها نیز در حال رقابت با یکدیگر هستند بعضی از شرکت ها یا مغازه های تابلوسازی ممکن است با قیمت پایین تری به شما ارائه سرویس نمایند اما می بایست تحقیقات به عمل آید که آیا با این قیمت ، کیفیت راضی کننده خواهد بود یا خیر؟ گاهی صرف کمی هزینه بالاتر و خرید محصولی با کیفت تر و دارای دوام بیشتر خیلی بهینه تر است از خرید محصولی با هزینه کمتر اما بی کیفیت و دارای عمر کوتاه.

لایت باکس

یکی از پرکاربردترین مدل های تابلو سازی در صنعت تابلو تبلیغاتی ، تابلو لایت باکس می باشد که تاکنون مورد توجه بسیاری افراد بوده است . توجه به این مدل تابلوهای تبلیغاتی به دلیل موارد کاربرد زیاد و تنوع بالای آنها در رنگ و نورهای جذابی است که در این تابلوها به کار می رود. انواع لایت باکس ها:

تابلو لایت باکس انواع مختلفی دارد که به دو بخش کلی تقسیم می شود لایت باکس های مورد استفاده در فضای خارجی "outdoor " و لایت باکس های مورد استفاده در فضاهای داخلی "indoor".

در باره ی تابلو تبلیغاتی بیشتر بخوانید
ثبت سفارش تابلو تبلیغاتی