بج سینه

بج سینه یا ساین در اصطلاح و بعضی ها هم به اشتباه پچ سینه ، بژ سینه ، مدال سینه، گل سینه، سنجاق سینه، سنجاق کت، نشان سینه و … می گویند . ولی نامی که بین صاحبان این حرفه مطرح است کلمه بج Badge است . این محصولاتی که بر روی لباس سوار می کنند حالت شناسایی دارد . حال می تواند بج سینه یا اتیکت سینه باشد .

در زمان قدیم به بج سینه گل سینه نیز می گفتند . بج سینه نمادی از شرکت یا ارگانی که در آن در حال خدمت می باشند را گویند که بر روی کت در جای مشخص قرار داده میشود معمولا از لوگوی همان سازمان یا ارگان برگرفته میشود.

امروزه بج به عنوان ابزاری جهت معرفی سازمانی که یک شخص در آن مشغول به فعالیت است شناخته میشود. به اینصورت که یک بج نماد یک لوگو، برند یا طرح موردنظر یک شرکت است و یا نصب آن روی لباس درواقع بین شخصی که نشان سینه را روی لباس خود نصب کرده و لوگوی معرفی کننده آن شرکت، ارتباطی ایجاد میشود.

بج سینه در واقع نوعی تبلیغات صامت است که به نسبت قیمت آن کالایی لوکس و با ارزش محسوب میشود.

 

بج سینه

بج سینه به دو بخش تقسیم میشود:

جنس بج سینه

متریال بج سینه برنج ، استیل ، مولتی استایل ، آلومینیوم و حتی بج های ریخته گری و سربی می تواند باش . البته پلکسی گلاس هم می تواند باشد اما عرف آن برای ساخت بج سینه ، برنج می باشد.

  • بج سینه فلزی
  • بج سینه غیر فلزی

◈ انواع آبکاری بج سینه

  • آبکاری طلا
  • آبکاری الکتروفورتیک

در باره ی بج سینه بیشتر بخوانیدبج سینه

طراحی و اجرا بر اساس درخواست شما می تواند بسیار متنوع باشد . طراحان بر اساس نیازها و ملاک های شما برای طراحی و ساخت بج سینه اقدام به طراحی نموده و طرح اولیه را برای شما ارسال کرده و پس از تایید شما اقدام به ساخت بج سینه شما می شود . بج هایی که به صورت مستطیل طراحی می شوند . بج سینه هایی هستند که در یک کاور و قاب طراحی می شوند و بر روی سینه نصب می شوند . نوع برش بج سینه مستطیلی میتواند با اره مویی ، گیوتین ، لیزر و با قالب می تواند باشد که بسته به تعداد و زمان تولید بج سینه نوع برش آن با چه فرآیندی صورت گیرد .


ثبت سفارش بج سینه